O nas

     „TOMI” Spółka z o.o. założona w 1991 roku przy udziale 100% kapitału polskiego. Do roku 2001 siedziba firmy mieściła się przy ul. Adm.J.Unruga w Gdyni, w 2001 roku została przeniesiona na ul. Hutniczą w Gdyni, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego.
      Podstawową działalnością Spółki była produkcja betonu towarowego, jego sprzedaż, transport i podawanie pompami.

Obecnie zajmuje się usługami warsztatowymi dla samochodów ciężarowych, pojazdów budowlanych oraz naczep. Oferuje również usługi związane z transportem ciężarowym oraz prowadzi usługi wynajmu koparko-ładowarki kołowej JCB i ładowarki kołowej typu Ł-34 wraz z operatorem.

      Podczas okresu działalności jako betoniarnia, wykwalifikowana kadra i konkurencyjność pozwoliły firmie „TOMI” uczestniczyć w takich inwestycjach jak: Osiedle Bernadowo w Gdyni, Dom Towarowy BATORY w Gdyni, Dom Towarowy CHYLONIA w Gdyni, fabryka frytek FARM FRITES w Lęborku, Centrum Biznesu w Gdyni, WTC EXPO w Gdyni, osiedle mieszkaniowe SUCHY DWÓR i wiele innych.

      Od roku 2018 firma przechodzi poważną reorganizację. Produkcja betonu zostaje ograniczona do produkcji podsypek i stabilizacji. W roku 2020 następuje likwidacja węzła betoniarskiego.

Główne inwestycje są prowadzone w zakresie obsługi ładunków kontenerowych, składowania, formowania oraz transportu, jak również możliwości napraw i serwisu pojazdów ciężarowych. Na terenie firmy dokonano wiele zmian strukturalno-architektonicznych tak, aby podnieść atrakcyjność i możliwości logistyczne posiadanego terenu.

      Młoda, ambitna kadra zarządzająca jest otwarta na oczekiwania i sugestie klientów tak, aby jeszcze lepiej, i efektywniej spełnić ich oczekiwania oraz dopasować ofertę do potrzeb rynku.